Wystarczy zarejestrować się w serwisie Twisto z naszego linku lub wpisać kod "Dealhub" przy rejestracji aby otrzymać bonus 50 PLN na start (oraz 50zł za każdą poleconą osobę). Rejestrując się nie z naszego linku – nie otrzymasz bonusu. Twisto wychodząc na przeciw nowym klientom uprościło rejestracje od teraz nie trzeba wysyłać dowodu osobistego i selfie. Wystarczy wysłać przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł, które wrodzi do nas na konto!Dlaczego i jak się to opłaci Twisto przeczytasz w dalszej części tego poradnika .Możesz pokazać ten sposób kilku znajomym i otrzymasz za rejestrację każdego z nich po 50 PLN, ale zanim to zrobisz przeczytaj ten poradnik do końca.
50 PLN
Promocja Aktualna

Czym jest Twisto?

Twisto jest to rozwijający się FinTech, który pochodzi z Czech gdzie jest bardzo popularny. Oferuje nam on szybką i wygodną metodę płatności za zakupy internetowe. FinTech  planuje dynamiczny rozwój na polskim rynku. Wprowadzi u nas  aplikację z bezpłatnym limitem kredytowym oraz kartę wielowalutową, z najkorzystniejszym (jak sami twierdzą) kursem wymiany walut.  Fintech Twisto wspiera ING Bank Śląski, więc wszystko jest jak najbardziej legalne i sprawdzone

Jak dziala twisto?

Twisto przyznaje ci bezpłatny miesięczny limit wydatków. Dokonując płatności w internecie i sklepach partnerskich kartą Twisto każdy wydatek jest odejmowany od miesięcznego limitu twojego konta. Każda transakcja ma swój limit czasowy na spłatę wykorzystanych funduszy. Przed upływem tego okresu wystarczy tylko wykonać przelew i zapłacić za produkty.

Twisto także współpracuje z ogromną liczbą sklepów internetowych oraz oferuje cashbacki nawet do 10% w allegro, aliexpress, pyrszne.pl i wiele innych.

Odbierz 50 złotych w Twisto!

Ile można zarobić?

Działałem z Twisto od początku ich wejścia na rynek polski udało mi się zarobić do tej pory 7350 zł oraz zaprosić 577 nowych osób to Twisto! Jest to po pierwsze obecnie najlepszy sposób dla osób które chcą chcą zacząć swoją przygodę z internetowym zarabianiem oraz rozwijać swoje zasięgi. Najprostsza Rejestracja ze wszystkich sposobów i wiele więcej możliwości!

Ile można zarobić w twisto

Jak odebrać 50 PLN za darmo?

1. Wchodzimy w link KLIK bez niego nie dostaniesz bonusu!

https://bit.ly/twistodealhub

zamów kartę fizyczną (jest darmowa przez 3 miesiące potem można ją anulować bez żadnych dodatkowych opłat) lub kartę wirtualną  Rejestrację możesz przeprowadzić przez swój smartfon lub komputer.

2. Podajemy nasz adres e-mail.

3. Klikamy “Posiadam kod promocyjny”  Wpisujemy kod promocyjny DEALHUB [BEZ TEGO KODU NIE OTRZYMASZ 50 PLN BONUSU]

4. Podajemy kraj naszego stałego pobytu.

5. Wypełniamy adres naszego zamieszkania.

6. Podaj dane identyfikacyjne. Nie trzeba wysyłać zdjęć dokumentów!

7. Podajemy nasz numer telefonu.

8. Zaznacz jakie masz wykształcenie, stan cywilny, ilość dzieci oraz zatrudnienie.

9. Wpisz swój miesięczny dochód lepiej wpisać ponad 2000 PLN . Bez niego nie otrzymasz bonusu.

10. Wpisz swoje koszty stałe np 500 zł.

11. Sprawdź podsumowanie tego co wpisałeś i przejdź dalej.

12. Potwierdź numer telefonu kodem z SMS.

13. Potwierdź konto przelewem ze swojego konta na te same dane co rejestracja. Jest to weryfikacja danych, więc nie możesz przelać pieniędzy od nikogo znajomego.

14. To wszystko w ciągu 24h zostaniesz powiadomienie o weryfikacji. Twój bonus znajdziesz w zakładce punkty.

Jak wykorzystać bonus 50 PLN?

Twoje bonusowe 50 PLN znajduje się w "moje punkty" Możesz go wydać od razu w sklepach wspieranych przez Twisto można także podłączyć kartę wirtualną do Google Pay lub Apple pay i zapłacić w dowolnym sklepie fizycznym lub internetowym.

Jak zarabiać na polecaniu Twisto?

Posiadając już zweryfikowane konto Twisto w zakładce "Benefity" otrzymasz swój personalny link polecający zapraszając znajomego do twisto oboje otrzymacie po 50 złotych. Kwota za zaproszenie użytkownika oraz limit zaproszeń często się zmieniają. Jeszcze niedawno było to po 50zł lub nawet 100zł, więc warto obserwować aktualną stawkę bonusu w Twisto.

Dodatkowe informacje

Jak zamknąć konto w Twisto?

Możesz zamknąć je za darmo i w pełni bezpiecznie w zakładce kontakt lub pisząc maila do supportu aplikacji.

Czy Twisto i karta jest darmowa?

Pakiet Space czyli premium jest darmowy 3 miesiące od założenia konta, potem możesz przejść na plan darmowy.

Odbierz 50 złotych w Twisto!

Tagi :

twisto bonus nowa promocja 2020 50 zlotych bonus w twisto zarob w twisto jak odebrac bonus w twisto bonus za darmo promocja 2020

Regulamin konta
TABELA OPŁAT
No items found.