Powraca legendarna promocja od Trading212 Rozdaję akcje giełdowe rożnych firm za Rejestracje i wpłatę 1£ możemy zgarnąć akcję wartą aż 100£ Świetna platforma do nauki handlu na giełdzie, akcjach, surowcach, w pełni darmowa, możemy grać na koncie DEMO 250.000zł do wykorzystania na naukę .
Aplikacje
100£

Czym jest Trading212?

Trading 212 to londyńska firma z branży technologii finansowych, która demokratyzuje rynki finansowe, tworząc bezpłatne, inteligentne i łatwe w obsłudze aplikacje umożliwiające każdemu handel udziałami, walutami, towarami i nie tylko.

Odbierz swoje akcje o wartości nawet 100£ w paru prostych krokach

Zarejestruj się i odbierz do 100£

1. Pobieramy aplikacje z jednego z podanych linków 👇

UWAGA - Osoby korzystające z systemu IOS na urządzeniach apple musza skopiować link i wkleić go w przeglądarkę gdyz inaczej nie zaliczy wam rejestracji z bonusem!

https://bit.ly/tradingdealhubpl - 3 miejsc wolnych.

https://bit.ly/dealhubtradingpromo - 15 Wolnych miejsc.

https://bit.ly/trdealhub - 3 wolne miejsca

aby otrzymać po jednej darmowej akcji trzeba rejestrować się przez jeden z linków. Możemy zgarnąć akcję o wartości maksymalnie 100£! 🔥

Po kliknięciu w link pobieramy aplikacje "trading212" po otwarciu aplikacji Klikamy "otwórz konto".

Otwarcie konta trading212

2. Uzupełniamy profil i wybieramy TYLKO konto Trading 212 "Invest", a konta "CFD" NIE MUSIMY WYBIERAĆ.

Otwieramy tylko konto trading212 invest

3. Kolejny krok to standardowa weryfikacja KYC (dowód + selfie) na Weryfikacje czekamy kilka minut.

Weryfikacja dokumentów

W celu przyspieszenia weryfikacji (ok 5 min, napiszcie na czacie po polsku czy można prosić o szybszą weryfikacje lecz zwykle trwa to do 24h.✅

Weryfikacja konta trading212

4. Ostatni krok przed odebraniem akcji to depozyt na kwotę równowartości 1 euro - 5 złotych (zależy jakie konto wybraliśmy EUR, PLN czy USD) z Revoluta nie chciało przejść ale z polskiego konta bez problemu - także karta monese działa.

W tym celu udajemy się do ostatniej zakładki i klikamy "zarządzaj środkami" wybieramy formę wpłaty polecam kartę najmniej problemów, zaznaczamy 1 euro i wpłacamy.

Zasilanie konta trading212

5. Po sukcesywnie dokonanym depozycie na 1 euro w przeciągu kilku minut do maksymalnie 24h otrzymujemy darmowe akcje spółek giełdowych na swoje konto które możemy sprzedać w aplikacji i wypłacić ich wartość!

Jak sprzedać akcje? - w drugiej zakładce nawigujemy niżej mamy nazwę naszej akcji klikamy w nią wybieramy sprzedaż - w ciągu kilku minut powinna nasza transakcja się wykonać.

Jak zarobić więcej w trading212?

Polecamy dalej w celu otrzymania kolejnych darmowych spółek.

Przechodzimy do ostatniej zakładki gdzie znajdziemy "dostań bezpłatną akcję" klikamy i możemy udostępnić link znajomym - za każdą poleconą osobę oboje dostaniecie losową akcję!

Maksymalnie możemy polecić 20 osób.

Odbierz akcje o wartości 600 złotych!

Regulamin promocji

Jak wypłacić pieniądze z Trading212?

Po otrzymaniu akcji i jej sprzedaniu możemy zlecić wypłatę w ciągu 3 dni powinna pojawić się na naszym koncie.

W tym celu musimy udać się w aplikacji w ustawienia - zarządzaj środkami - wypłać środki.

Gdy wypłacimy pieniądze otrzymamy je tą samą formą jaką dokonaliśmy depozytu. Czyli Karta debetowa/kredytowa, Skrill, Przelew.

W razie jakichkolwiek pytań piszcie do mnie na Facebooku lub instagramie!

Zarejestruj się i odbierz do 100£

Tagi :

trading 212 bonus 100 euro trading212 trading zarabianie zarób na trading jak wypłacić pieniądze z trading jak zarabiać na trading

Regulamin konta
TABELA OPŁAT
No items found.