Swissborg wealthapp – aplikacja przeznaczona do inwestowania w kryptowaluty, która nie posiada żadnych ukrytych prowizji. Posiadają własny token CHSB Obecnie rozdaje od 1 do 100 euro za deppozyt minimum 50 euro!
1-100€
Promocja Aktualna

Czym jest SwissBorg?

Swissborg wealthapp – aplikacja przeznaczona do inwestowania w kryptowaluty, która nie posiada żadnych ukrytych prowizji. Posiadają własny token CHSB Obecnie rozdaje od 1 do 100 euro za deppozyt minimum 50 euro!

W ramach promocji za rejestrację konta oraz minimalny depozyt w wysokości 50€ w krypto lub walucie fiat (zwykła gotówka) otrzymasz darmowy kupon Bitcoin o równowartości od 1 do 100 €.
Wartość bonusu przyznawana jest losowo.

Odbierz bonus w SwissBorg

Jak odebrać bonus w SwissBorg?

1. Rejestrujemy się z linku i pobieramy aplikacje bez linku nie otrzymasz bonusu.

https://bit.ly/swissborgdealhub

Wpisujemy swój numer telefonu klikamy "Claim Your Free bitcoin" i pobieramy aplikacje w niej klikamy "Get Started" i zaczynamy tworzyć profil.

2. Aplikacja poprowadzi nas krok po kroku - najpierw wypełniamy nasze podstawowe dane, potem uzupełniamy takie rzeczy jak zatrudnienie itp. Nikt tego nie będzie sprawdzał dlatego nie musicie się długo nad tym zastanawiać. Potem Przechodzimy do Weryfikacji KYC.

3. Przyszedł czas na przedostatni krok czyli weryfikacja KYC mamy do wyboru kolejno Paszport, Prawo Jazdy, Dowód Osobisty lub Kartę pobytu. Dokonujemy szybkiej weryfikacji czyli zdjęcie dokumentu i selfie - u mnie akceptacja była w 5 minut.

4. Ostatnim krokiem dzielącym nas od odebrania bonusu jest depozyt mamy tutaj opcję depozytu 50 euro w Kryptowalucie BTC/ETH/USDC lub tradycyjnego przelewu którego możemy dokonać z naszego banku lub aplikacji jak Revolut lub N26, Bitwala i tak dalej.

Ja wybrałem opcję kryptowalutami gdyż jest o wiele szybsza i nie ma z nią większych problemów jeżeli napotakcie jakaś przeszkodę piszcie do nas na Facebooku.

UWAGA - Minimalny depozyt to 50 euro lub jego równowartość w kryptowalucie dlatego przy krypto polecam wysłać kilka euro więcej.

5. Po tych wszystkich krokach włącznie z depozytem otrzymasz kupon który przydzieli ci Bitcoin o wartości od 1 do 100€. Możesz od razu wszystko wypłacić i zacząć polecać znajomym!

Odbierz bonus w SwissBorg

Tagi :

darmowe bitcoin btc eth usdt usdc jak zarobic jak dorobic bitcoin pierwsze bitcoin losowanie swissborg program poleceń swissborg jak wypłacić swissborg jak wpłacić swissborg darmowe

Regulamin konta
TABELA OPŁAT
No items found.