Socialgood pozwala na zarobienie 25 $ tokena SG już po zarejestrowaniu się. SocialGood jest również wymieniony na większości giełd takich jak bitrex, uniswap. Będziesz mógł wypłacić swoje tokeny, gdy użyjesz tokena do zakupu czegoś w aplikacji. Użyj mojego kodu referencyjnego: X75V4U aby otrzymać SG o wartości 25$!
Promocja Aktualna

Czym jest Socialgood?

SocialGood udostępnia aplikację na smartfony na całym świecie, zwaną SocialGood App, która pozwala osobom fizycznym uzyskać kryptowaluty SG za darmo, robiąc zakupy w ponad 1800 sklepach internetowych. Zakupy za pomocą aplikacji w procesie zwanym Shopping Mining ™, użytkownicy mogą robić zakupy i otrzymywać SG jako formę zwrotu kryptowalut. jest również dostępny do handlu na rosnącej liczbie giełd, a pary SG i USDT są obecnie dostępne na Bittrex i BitMart itp. (stan na grudzień 2020 r.).

Socialgood pozwala na zarobienie 25$ tokena SG już po zarejestrowaniu się. Będziesz mógł wypłacić swoje tokeny, gdy użyjesz tokena do zakupu czegoś w aplikacji w sklepach takich jakm Ebay czy Aliexpress.

Użyj mojego kodu referencyjnego: X75V4U , aby otrzymać SG o wartości 25$!

Odbierz 25$ w SocialGood

Instrukcja odebrania 25$ w SG

1. Pobierz aplikacje socialgood z linku http://bit.ly/SGdealhub

Po pobraniu aplikacji kliknij w postać ludzika i zarejestruj się przez maila lub facebooka lub google, pamiętaj o wpisaniu kodu polecającego!

KOD POLECAJACY -> X75V4U

2. Aby odebrać nasze 25$ Użyj przycisku „Zdobądź SG” w aplikacji SocialGood, aby robić zakupy w partnerskich witrynach e-commerce. np. eBay lub lub Aliexpress za sumę całkowita 25$

Po dokonaniu zakupu w witrynie e-commerce status SG będzie zatwierdzony „Confirmed”, a tokeny SG można wypłacić. W zależności od tego, w której witrynie robisz zakupy, proces ten może zostać zakończony natychmiast lub potrwać do 60 dni, zazwyczaj 3 dni.

Czyli w sumie otrzymujemy 100% cashbacku za zakupy, a także możemy polecać znajomych klikając REFER & EARN.

* Wszystkie zakupy o łącznej wartości 25 USD muszą zostać zrealizowane w ciągu 30 dni od rejestracji, aby otrzymać SG o wartości 25 USD.

Korzyści dla Invitera: Możesz otrzymać 25 USD SG za każdego nowego aktywnego użytkownika. Aktywny użytkownik to użytkownik, który dokonał zakupów o wartości co najmniej 25 USD w jednym z ponad 1800 dużych sklepów internetowych podczas korzystania z aplikacji SocialGood.

Zalety zaproszonych (nowych użytkowników): Nowi użytkownicy mogą robić zakupy praktycznie za darmo do 25 USD w ponad 1800 dużych sklepach internetowych za pośrednictwem aplikacji SocialGood (ograniczone do nowo zarejestrowanych użytkowników, którzy zarejestrowali się za pomocą kodu zaproszenia). Innymi słowy, gdy nowy użytkownik dokona zakupu o wartości co najmniej 25 USD, otrzyma SG o wartości 25 USD.

100% cashbacku za zakupy nawet do 500$

Aplikacja SocialGood oferuje teraz kupującym szansę na otrzymanie 100% SocialGood (SG) z powrotem za zakupy za pośrednictwem naszych witryn zakupów 100% cryptoback. Ta promocja jest ograniczona do pierwszych 10 000 uczestników, którzy wykonają poniższe zadania. Kwalifikujące się zakupy muszą być dokonywane za pośrednictwem aplikacji SocialGood. Szczegółowe warunki znajdują się poniżej.

Koniec promocji to : 31 sierpnia 2021

- Kupujący muszą dokonywać zakupów za pośrednictwem aplikacji SocialGood w miejscach, w których sprzedawca jest wymieniony jako 100% cryptoback.

- Maksymalna kwota 500 USD za transakcję można otrzymać w SG.

- Ta kampania potrwa do północy 31 sierpnia 2021 r.

- W ramach tej oferty nie można uzyskać gwarantowanej kwoty zakupu SG. (wachania ceny tokena)

UWAGA 

na każde pytania które dostaję tutaj znajdziecie odpowiedzi :
https://socialgood.zendesk.com/hc/en-us/sections/900000366903-FAQ-for-SocialGood-App

Jak wypłacamy bonus?

Aby zapobiec oszustwom, wymagany jest proces zatwierdzania wypłaty GP.

Po dokonaniu zakupu w witrynie e-commerce status SG będzie „Zatwierdzony”, a SG można wypłacić. W zależności od tego, w której witrynie robisz zakupy, proces ten może zostać zakończony natychmiast lub potrwać do 60 dni.

Wcześniej istniała minimalna kwota wypłaty dla zatwierdzonych SG; Jednak od tego czasu ta funkcja uległa zmianie, dzięki czemu możesz swobodnie wypłacać dowolną kwotę SG (stan na 10 grudnia 2020 r.).

Tokeny można sprzedać na dziś na 3 giełdach tutaj możesz sprawdzić gdzie -> https://coinmarketcap.com/currencies/socialgood/markets/

Zdjęcie

Odbierz 25$ w SocialGood

Tagi :

socialgood bonus, socialgood promocja, socialgood kryptowaluta 25 dolarów, 25$ w socialgood, socialgood jak wypłacić, socialgood wypłata, socialgood jak oderbać bonus, socialgood polska, socialgood cashback

Regulamin konta
TABELA OPŁAT
No items found.