Pierwsza oficjalna aplikacja dApp w Cardano Chain - zdobądź token 10 $ REVU za darmo jako wczesny użytkownik! Oficjalne partnerstwo z IOHK. Po prostu zarejestruj się i gotowe!
Promocja Aktualna

Czym jest Revuto?

Revuto to przejrzysta, intuicyjna i łatwo dostępna usługa zarządzania subskrypcją pojedynczego pulpitu nawigacyjnego. Misją Revuto jest oszczędzanie czasu, energii i pieniędzy klientów poprzez całkowite przedefiniowanie sposobu zarządzania subskrypcjami.

Revuto rozdaje 10 tokenów REVU, dla wczesnych uczestników. Utwórz konto w Revuto, aby otrzymać nagrodę. Zarabiaj również więcej REVU za każde polecenie.
Dołącz do pierwszej oficjalnej aplikacji dApp, która pojawi się w Cardano Network - usłudze płatności o nazwie Revuto! Skupi się głównie na zarządzaniu subskrypcjami (Netflix, Spotify itp.). Może być naprawdę pomocnym narzędziem w prawdziwym przypadku użycia. Na ich stronie znajdziesz:

Publiczna sprzedaż $ REVU rozpocznie się 18 maja! Ale jako wczesny użytkownik możesz otrzymać token 10 $ REVU za darmo! Wystarczy się zarejestrować!


Co oferuje Revuto?

Korzystając z aplikacji Revuto, możesz łatwo wybierać między swoimi kartami kredytowymi lub debetowymi, aby ZATWIERDZIĆ określoną płatność i zabezpieczyć się przed niechcianymi opłatami abonamentowymi.

Integracja Revuto z Crypto zapewni:

- Portfel kryptowalut i nowy system płatności z tokenami REVU

- Protokół DeFi do mikropożyczek

- Obstawianie tokenów REVU i zachęty zapewniające płynność

- Nagrody w postaci żetonów za polecenia i zwrot gotówki

- Zarządzanie dla posiadaczy tokenów REVU ”

Odbierz 10 tokenów REVU!

Jak oderbać tokeny Revuto?

Odwiedź stronę Revuto.

1: Wypełnij swoje dane i proszę zarejestruj się z linku -> https://revuto.com/invite/karo383ab9

2: Zweryfikuj swoją pocztę i zaloguj się.

3: Otrzymasz 10 tokenów REVU.

4: Zaproś do 60 znajomych, aby otrzymać 600 REVU i PRO, a od tego momentu zyskuj 20% REVU za każde polecenie.


Nie zapomnij dołączyć do naszego kanału Telegram, Discord, obserwuj nas na Facebooku, instagramie i subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać nowe airdropy!

FAQ

1.Jak odebrać nagrody w REVU zebrane w Programie Polecającym Revuto?

Aby odebrać REVU zebrane za pośrednictwem Programu Polecającego Revuto, musisz pobrać aplikację Revuto ze sklepu Apple Appstore lub Google Play Store i zweryfikować swoje konto za pomocą procedury KYC. Aby odebrać tokeny REVU zdobyte poprzez udostępnienie swojego linku polecającego znajomym, Twój znajomy będzie musiał zrobić to samo, pobrać aplikację Revuto i zweryfikować konto za pomocą procedury KYC.

2.Co dzieje się z nieodebranymi tokenami?

Niezarezerwowane tokeny nie zostaną zamienione na kryptowalutę, natywny token w sieci Cardano (blockchain).

3. Czego wymaga ode mnie KYC i jak długo to trwa?

W zależności od kraju, którego jesteś obywatelem, będziesz musiał potwierdzić swoją tożsamość, przedstawiając dokument ze zdjęciem, dowód adresu i ewentualnie dokument tożsamości (przy użyciu aparatu). Zabieg nie powinien trwać dłużej niż kilka minut.

Odbierz 10 tokenów REVU!

Tagi :

Regulamin konta
TABELA OPŁAT
No items found.