Odbierz bonus 15€ w portfelu kryptowalut Luno!
Aplikacje
15€+15€

Dziś chciałbym przedstawić wam szybko sposób na 15€ !

o co chodzi? Nowy portfel kryptowalut rozdaje 15€ za kupienie 250€ wartości BTC (bitcoina) i potem mozemy sobie wymienić nasze wpłacone 15€ znów na Euro i wypłacić razem 265€ na revolut i tak zarabiamy!

zarób 15€ z Luno

Co trzeba zrobić?

1. Należy zarejestrować się z refa i pobrać aplikacje lub działałać przez komputer http://bit.ly/promocjaluno kod polecający DNH5G7 !!

2.. Zweryfikować swój numer telefonu, oraz email.

3. Dla pewności otrzymania bonusu musisz wejść w zakładkę REWARDS, następnie wybrać Enter code i wbić jeszcze raz kod DNH5G7. Bez kodu prawdopodobnie jak w przypadku poprzednich promocji nie ma bonusu.

4. Zweryfikować tożsamość – dokument tożsamości + zwykłe selfie. Weryfikacja do 48h. (Weryfikacja dowodem trwa około 24h, prawem jazdy dosyć szybko tego samego dnia nawet :) )

5. Po udanej weryfikacji przechodzimy do zakładki „Walleta” kilkamy i dodajemy minimum 250 EUR na saldo lub odrazu dokonujemy zakupu BTC za to 250€ (Niekótre karty Visa nie przechodzą, Jezeli też trafiasz na taki problem polecam przelew SEPA w euro)

Wchodzimy w wallets EURO i klikamy deposit!

6. Zakupu możemy dokonać przelewem bankowym lub kartą. (Każda kartą Visa, lecz karta Revolut nie przechodzi więc trzeba zrobić przelew z Revolut)

Klikamy SEPA transfer i pokażą się nam takie dane wygenerowane do depozytu!

Wysyłamy przelew do Luno w euro i wpisujemy numer referencyjny który znajdziemy w danych do depozytu wczesniej!


7. Zamieniasz BTC na euro i wypłacasz lub wysyłasz BTC na portfel możesz je wypłacić na Revolut lub Monese w zakładce wallets - euro - WITHDRAWALS!
8. Wypłatę dostałimsy w 24H!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania pisz na dealhubpl@gmail.com

zarób 15€ z Luno

Tagi :

Regulamin konta
TABELA OPŁAT
No items found.