Hej mamy dla was specjalny bonus 15£ - 80 złotych od Curve z kodem "EJ6VYOJD" od Curve Cash
Promocja Aktualna

Co to Curve?

Curve daje Ci możliwość połączenia wszystkich Twoich kart w jedną kontrolowaną przez aplikację kartę. Dodajesz swoje karty Visa i Mastercard (debetowe i kredytowe) w aplikacji, a płacąc fizyczną lub wirtualną kartą Curve lub przez Samsung Pay, Google Pay lub Apple Pay, możesz wybrać, która karta ma zostać obciążona.

Co więcej, Curve automatycznie konwertuje opłaty w obcej walucie po prawie optymalnych kursach, oszczędzając ci nadmiernych opłat za wymianę walut, które obciążają Twój bank lub wystawca karty kredytowej.

Chcąc zapłacić za zakupy, czy inną usługę za pomocą smartfonu, po prostu wybieramy kartę w aplikacji, z rachunku której chcemy by nam ściągnięto należność. Aplikacja pomoże jeżeli pomylimy kartę i wybierzemy niewłaściwą. Ta funkcja to Go Back in Time i działa do 14 dni.

Dodatkowy cashback!

Uzyskaj natychmiastowy zwrot gotówki przy każdych zakupach u trzech wybranych przez siebie sprzedawców (masz ponad 100 opcji do wyboru!). Niezależnie czy nałogowo kupujesz książki na Amazonie czy jesteś fanem kawy w Starbucksie – zawsze znajdziesz coś dla Ciebie. Jednocześnie wciąż zbierasz punkty za zakupy na oryginalnej karcie np. za Miles & More czy Booking.com, Lidl, Mcdonalds, Netflix i wiele więcej.

Odbierz 15£ w Curve!

Jak odebrać 15£ funtów od CURVE?

1. Najpierw musimy zainstalować aplikacje Curve, którą ściągniesz zarówno z Google Play, App Store,

Wejdź przez link http://www.curve.app/join#EJ6VYOJD

2. Instalujesz aplikacje, wpisujesz e-mail, klikasz Email Me a Magic Link – otrzymujesz link aktywacyjny na twój e-mail i w niego klikasz.

3. Po potwierdzeniu konta podajesz swój numer telefonu na który przyjdzie SMS potwierdzający

4. Następnie wypełniamy swoje Imię i nazwisko oraz datę urodzin

Teraz najważniejsze!

Bez tego kodu nie otrzymasz bonusu na start.

Kod polecenia to: EJ6VYOJD

6. Po podaniu kodu polecającego będziemy musieli wybrać kartę. Do wyboru macie kilka kart. Płatne i darmowe. My oczywiście wybieramy te darmową czyli CURVE BLUE

7. W kolejnym kroku zostaniecie zapytani o źródło dochodów (to wymóg brytyjskiego regulatora), choć jest to tylko luźna deklaracja. Ja wybrałem opcję student.

8. Kolejnym krokiem jest wpisanie naszego adresu na który ma zostać dostarczona karta.

8. Teraz kluczowa kwestia – musisz podpiąć swoją kartę, może to być Revolut, Monese lub każda inna dowolna karta Visa lub Mastercard.

9. Następnie dodaną kartę należy zweryfikować, klikając Verify Now. W tym celu z waszego konta zostanie zablokowana jakaś niewielka kwota, która po kilku dniach zostanie bez kosztowo odblokowana (w moim przypadku było to 95 groszy). W szczegółach transakcji w bankowości online podany będzie kod weryfikacyjny według schematu C-XXXXX. Kod ten należy wpisać w aplikacji mobilnej.

Po pozytywnej weryfikacji możecie wybrać 3 akceptantów, za których będziecie otrzymywali 1% moneyback. Wybór możecie ewentualnie odłożyć na później. Na koniec należy jeszcze wejść w niebieskie kółko z trzema białymi kropkami. Tam też zweryfikujecie swój numer telefonu oraz ustawicie kod do logowania w aplikacji.

10. Ostatni krok, który musisz wykonać jest możliwy dopiero w momencie gdy posiadasz już fizycznie kartę, ponieważ musisz podać 4 ostatnie cyfry karty Curve w pierwszej zakładce active card. Za wysyłkę płaci Curve, nie my, wiec wszystko jest darmowe. Karty wysyłane są z Wielkiej Brytanii, zatem czas dotarcia karty oscyluje od 7 do 14 dni, w moim przypadku trwało to 3 dni.

Teraz masz 21 dni na wydanie co najmniej 20£ funtów (lub równowartości w Twojej lokalnej walucie). Musisz dokonać łącznie co najmniej 3 transakcji.

11 .Otrzymujesz 5£ funtów od Curve w ich aplikacji, które możesz wykorzystać na płatności

12. Wysyłam Ci kolejne 10£ GBP (lub równowartość) za pośrednictwem Curve Cash, Paypal, Revolut, SEPA, lub wybranej przez ciebie płatności.

W tym celu musisz wysłać nam potwierdzenie w postaci screenshota że otrzymałeś 5 funtów i swoje dane oraz w jaki sposób chcesz otrzymać pozostałe 10 funtów.
Możesz pisać do nas na facebooku lub instagramie, albo na discordzie na howl#4646 !!

20£ funtów za polecenie!

Teraz ty także możesz polecać znajomych, rodzinę do curve i za kazdą osobę otrzymasz 20 funtów!

Kliknij invite frineds i skopuj swój link!

Jak wypłacić bonus z Curve?

Możemy wydać pieniądze ozywając karty curve klikając tę pomarańczowa kartę z logiem Curve wtedy środki zostaną pobrane nie z podłączonej karty lecz z naszego bonusu 50 złotych.

Druga opcja to na przykład podłączenie karty curve do revolut/monese i doładowanie salda revolut 10£

No photo description available.

Odbierz 15£ w Curve!

Tagi :

Regulamin konta
TABELA OPŁAT
No items found.