Witajcie dziś przedstawię wam bardzo szybki i wygodny sposób na 25 złotych bez weryfikacji dowodem oraz możliwość zarobku dla osób które nie mają jeszcze 18 lat!
Promocja Aktualna

Więc co to Curve?

Dzisiaj posiadanie kilku kart bankowych nie jest niczym szczególnym. Im więcej ich w naszym portfelu, tym ich obsługa staje się nieco trudniejsza. I właśnie tutaj z pomocą przychodzi Curve. Aplikacja pozwala powiązać wszystkie te karty w jednym miejscu.

Chcąc zapłacić za zakupy, czy inną usługę za pomocą smartfonu, po prostu wybieramy kartę w aplikacji, z rachunku której chcemy by nam ściągnięto należność. Aplikacja pomoże jeżeli pomylimy kartę i wybierzemy niewłaściwą. Ta funkcja to Go Back in Time i działa do 14 dni.

Zalety Curve

Dodatkowy cashback!

Uzyskaj natychmiastowy zwrot gotówki przy każdych zakupach u trzech wybranych przez siebie sprzedawców (masz ponad 100 opcji do wyboru!). Niezależnie czy nałogowo kupujesz książki na Amazonie czy jesteś fanem kawy w Starbucksie – zawsze znajdziesz coś dla Ciebie. Jednocześnie wciąż zbierasz punkty za zakupy na oryginalnej karcie np. za Miles & More czy Booking.com, Lidl, Mcdonalds, Netflix i wiele więcej.

Odbierz 25 złotych od curve
No photo description available.

Jak odebrać 25 złotych od curve?

1. Najpierw musimy zainstalować aplikacje Curve, którą ściągniesz zarówno z Google Play, App Store, wejdz przez link https://bit.ly/curve25dh

2. Instalujesz aplikacje, wpisujesz e-mail, klikasz Email Me a Magic Link – otrzymujesz link aktywacyjny i w niego klikasz.

3. Po potwierdzeniu konta podajesz swój numer telefonu na który przyjdzie SMS potwierdzający.

4.Następnie wypełniamy swoje Imię i nazwisko oraz datę urodzin:

Teraz najważniejsze!
Bez tego kodu nie otrzymasz bonusu 25 złotych na start.
Wpisujesz go jak na poniższym screenie.
Kod polecenia to: EJ6VYOJD

5. Po podaniu kodu polecającego będziemy musieli wybrać kartę. Do wyboru macie kilka kart. Płatne i darmowe. My oczywiście wybieramy te darmową.

6. W kolejnym kroku zostaniecie zapytani o źródło dochodów (to wymóg brytyjskiego regulatora), choć jest to tylko luźna deklaracja. Ja wybrałem opcję przedsiębiorca.

7. Kolejnym krokiem jest wybranie adresu na który
ma zostać dostarczona karta.

8. Teraz kluczowa kwestia – musisz podpiąć swoją kartę, może to być Revolut, Monese lub każda inna dowolna karta Visa lub Mastercard.

9.Następnie dodaną kartę należy zweryfikować, klikając Verify Now. W tym celu z waszego konta zostanie zablokowana jakaś niewielka kwota, która po kilku dniach zostanie bez kosztowo odblokowana (w moim przypadku było to 95 groszy). W szczegółach transakcji w bankowości online podany będzie kod weryfikacyjny według schematu C-XXXXX. Kod ten należy wpisać w aplikacji mobilnej.

Po pozytywnej weryfikacji możecie wybrać 3 akceptantów, za których będziecie otrzymywali 1% moneyback. Wybór możecie ewentualnie odłożyć na później. Na koniec należy jeszcze wejść w niebieskie kółko z trzema białymi kropkami. Tam też zweryfikujecie swój numer telefonu oraz ustawicie kod do logowania w aplikacji.

10. Ostatni krok, który musisz wykonać jest możliwy dopiero w momencie gdy posiadasz już fizycznie kartę, ponieważ musisz podać 4 ostatnie cyfry karty Curve. Za wysyłkę płaci Curve, nie my, wiec wszystko jest darmowe. Karty wysyłane są z Wielkiej Brytanii, zatem czas dotarcia karty oscyluje od 7 do 14 dni, w moim przypadku trwało to 3 dni.

Aby odebrać 25 zł premii należy wykonać jedną dowolną transakcję płatniczą za pośrednictwem karty Curve. Wystarczy zatem, że podepniecie do aplikacji jakąkolwiek kartę debetową/kredytową i wykonacie co najmniej jeden zakup w sklepie lub w innym punkcie handlowo-usługowym. Curve nie pobiera żadnych opłat z tytułu wykonania transakcji bezgotówkowych. Ważne, aby waluta karty była ustawiona na PLN (tak będzie domyślnie) oraz aby transakcje była również w polskim złotym.

Odbierz 25 złotych od curve

Tagi :

Regulamin konta
TABELA OPŁAT
No items found.