Powraca program poleceń Coinlist - Odbierz bonus od portfela kryptowalut CoinList Bonus 10$ w BTC za depozyt 100$ oraz możliwość polecania znajomych bez ograniczeń! Nowa opcja dodatkowe 5$ za quiz!
Aplikacje
10$+10$

Portfel Kryptowalut Coinlist rozdaje 10$ bonusu. W ramach programu poleceń Coinlist na start rozdaje 10$ w BTC (0.0015 BTC) oraz kolejne 10$ w BTC za polecenie!

Odbierz 15$ od CoinList

Jak odebrać darmowe 10$?

1. Wchodzimy przez link polecający LINK i Podajemy nasze dane Imię + Nazwisko oraz adres e-mail i hasło. Potwierdzamy maila i logujemy się na konto!

link polecający - https://bit.ly/coinlistdealhubpl

2. Po zalogowaniu klikamy menu po lewej i "Wallet" nawigujemy niżej i klikamy "Verify" przejdziemy do weryfikacji wybieramy "a person" czyli że jesteśmy osobą prywatną.

3. Podajemy nasze miejsce zamieszkania, dalej podstawowe dane i adres. datę urodzenia i numer telefonu. Kolejnym krokiem będzie weryfikacja czyli zdjęcie dokumentu + twarzy (selfie) ja wybrałem dowód osobisty czyli - Identify card.

Po weryfikacji należy podać zawód ja wpisałem student.

4.Kolejnym krokiem jest aktywowane weryfikacji dwu-etapowej wystarczy pobrać na telefon aplikacje od google czyli "google authentitacior" i zeskanować kod QR i podać go w CoinList.

5. Następna sprawa to depozyt 100$ mamy 3 opcje

  • Transfer bankowy czyli przelew Revolut często cofa dlatego alternatywy to własnne konto bankowe lub n26/bitwala/bnc10
  • Depozyt w Bitcoinie - BTC np. z Bitwala, Bison czy Bitpandy, Xapo, Lunoi tak dalej!
  • Depozyt w Ethernum - ETH

Zdaję sobie sprawę że większość osób wybierze Transfer bankowy więc kilkamy deposit euro. Pojawią nam się dane potrzebne do depozytu czyli robimy przelew międzynarodowy z Revolut lub naszego konta bankowego. Pamiętajcie aby w opisie transferu podać "memo" które jest ostatnią informacją w danych do transferu.

6. Ostatnia sprawa przed naszym bonusem to kupno BTC depozytem na 100$. Nawigujemy do zakładki "TRADE" i sprzedajny/kupujemy Bitcoina o wartości 100$

wypłata bonusu - zostają one zaksięgowane wieczorem.

Sprzedaż i Kupno BTC przez pierwsze 30 dni od rejestracji jest za darmo - brak prowizji - dlatego zarabiamy na czysto bez tracenia na obrocie.

Dodatkowe 5$ za quiz

W Coinlist pojawiła się dodatkowa zakładka "rewards" po dokonaniu depozytu mamy możliwość wzięcia udziału w Quizie klikamy "learn more" przy OXTi oglądamy kilku minutowe wideo opowiadające czym jest ORCHID po obejrzeniu pojawią nam się pytania jest ich 5.

1. A peer-to-peer decentralized virtual private network (VPN)
2. The cryptocurrency used to power the Orchid economy
3. False
4 .Anyone who wants to
5. Web3 enabled crypto wallet

Po wykonaniu quizu otrzymamy 5$ w OXT do 3-4 dni i wtedy możemy wymienić OXT na walutę którą chcemy btc/usdc i wypłacić.

Jak wypłacić bonus w Coinlist?

Przechodzimy do wallets i mamy opcje wypłaty w USD i dodania konta bankowego lub jednej z dostępnych kryptowalut.

Program poleceń Coinlist

Kiedy twoja polecona osoba kupi lub sprzeda $100 w walucie fiat lub kryptowalucie. Obie strony dostaną 10$ i szansę na wylosowanie 1 BTC - 9200$

Czyli przykład wpłata USDC 100$ wymiana na BTC i wymiana na USDC i wyplata!

Odbierz 15$ od CoinList

Tagi :

Regulamin konta
TABELA OPŁAT
No items found.