Zarób 20$ w programie poleceń Celsius Network - jesteś uprawniony do odebrania bonusu w postaci 20$ (~80PLN) Za każdą osobę poleconą otrzymasz 20$ nagrody od platformy Celsius. Zupełnie za darmo!
Kryptowaluty
20$ + 20$

Czym jest Celsius Network ?

Celsius Network to platforma, która została założona w 2017 roku z misją wykorzystania technologii blockchain, aby zapewnić niespotykaną dotąd swobodę finansową, możliwości ekonomiczne i równość dochodów dla 99%. Zbyt długo duże banki i instytucje finansowe uciekały od zachłannych, nieetycznych i ryzykownych zachowań. Nadszedł czas, aby zastąpić nasze obecne systemy finansowe nowym modelem, który zawsze działa w najlepszym interesie społeczności.
Firma ta aktualnie posiada filie w Tel Awiw, Nowym Jorku, New Jersey czy też Londynie.

Platforma Celsius Network zapewnia członkom wybrane usługi niedostępne za pośrednictwem tradycyjnych instytucji. Naszym celem jest działanie jako katalizator zaburzeń finansowych w skali globalnej poprzez oferowanie usług, które wprowadzą kolejne 100 milionów ludzi do kryptowaluty.

Celsius Network to platforma kryptograficzna i portfel pożyczkowy, w której możesz zarabiać odsetki, pożyczać gotówkę i dokonywać płatności w Blockchain.

ZAREJESTRUJ SIĘ W CELSIUS

Jak odebrać bonus od Celsius Network?

Kodu polecającego nie można wykorzystać do wcześniej utworzonych kont, kod należy wprowadzić przed utworzeniem konta.

Wciśnij „Masz kod polecający?” pod przyciskiem Utwórz konto, aby wprowadzić kod polecający - 166900f2a4

1. Rejestrujemy się przez link – https://bit.ly/Celsiusdealhub

Po wprowadzeniu poprawnego kodu polecającego zobaczysz ekran potwierdzenia i możesz kontynuować tworzenie konta - 166900f2a4

2. Po utworzeniu konta Klikamy "Verify Profile" wypleniamy nasze dane.

3. Wymagana jest weryfikacja tożsamości KYC mamy opcję dowód osobisty/paszport/prawo jazdy.

Po udanej weryfikacji zwykle 15 minut trwa akceptacja klikamy w menu głównym "Deposit Coins"

4. Wykonujemy depozyt na minimum 200$ – polecamy robić depozyt w kryptowalucie USDT (Tether) – macie pewność, że nie stracicie na kursie.  

Jak wykonać depozyt w USDT z giełdy BInance? - https://support.celsius.network/hc/en-us/articles/360001927458-How-can-I-deposit-coins-to-Celsius-Network-

Kryptowalutę USDT możecie także kupić na przykład na Bitpandzie jest to kryptowaluta imitująca kurs Dolara dlatego nie stracimy na tym.

4. Bonus pojawi nam się automatycznie w historii transakcji i odblokuje się po 30 dniach. (W tym czasie nie możemy wypłacić depozytu, ponieważ jeśli to zrobimy bonus zostanie anulowany)

Po naliczaniu bonusu możemy całość wypłacić na dowolną giełdę/portfel

Nagroda za polecenie zostanie zablokowana na 30 dni, po czym zostanie odblokowana. Jeśli środki zostaną wycofane z konta w ciągu 30-dniowego okresu blokady, nagroda zostanie anulowana i nie będzie możliwości jej ponownego odebrania.

Masz pytania pisz do nas na messenger lub instagram!

ZAREJESTRUJ SIĘ W CELSIUS

Tagi :

Regulamin konta
TABELA OPŁAT
No items found.