Zarób od 40$ do 80$ w programie poleceń Celsius Network - jesteś uprawniony do odebrania bonusu w postaci 40$ Za każdą osobę poleconą otrzymasz 40$ nagrody od platformy Celsius. Zupełnie za darmo!
Promocja Aktualna

Czym jest Celsius Network ?

Celsius Network to platforma, która została założona w 2017 roku z misją wykorzystania technologii blockchain, aby zapewnić niespotykaną dotąd swobodę finansową, możliwości ekonomiczne i równość dochodów dla 99%. Zbyt długo duże banki i instytucje finansowe uciekały od zachłannych, nieetycznych i ryzykownych zachowań. Nadszedł czas, aby zastąpić nasze obecne systemy finansowe nowym modelem, który zawsze działa w najlepszym interesie społeczności.
Firma ta aktualnie posiada filie w Tel Awiw, Nowym Jorku, New Jersey czy też Londynie.

Platforma Celsius Network zapewnia członkom wybrane usługi niedostępne za pośrednictwem tradycyjnych instytucji. Naszym celem jest działanie jako katalizator zaburzeń finansowych w skali globalnej poprzez oferowanie usług, które wprowadzą kolejne 100 milionów ludzi do kryptowaluty.

Celsius Network to platforma kryptograficzna i portfel pożyczkowy, w której możesz zarabiać odsetki, pożyczać gotówkę i dokonywać płatności w Blockchain.

ZAREJESTRUJ SIĘ W CELSIUS

Jak odebrać bonus od Celsius Network?

Kodu polecającego nie można wykorzystać do wcześniej utworzonych kont, kod należy wprowadzić przed utworzeniem konta.

Nowi użytkownicy - zdeponuj kryptowaluty o wartości 400 $ i otrzymaj 40 $ w BTC za pomocą kodu referencyjnego.

Kod promocyjny przy pierwszym depozycie 400 $ - zapewnia dodatkowe 40 $ w BTC przy depozycie.

Po otrzymaniu bonusu powitalnego musisz pozostawić nagrodę na swoim koncie przez 72 godziny. Jeśli środki zostaną wypłacone wcześniej, bonus zostanie cofnięty.

Wciśnij „Masz kod polecający?” pod przyciskiem Utwórz konto, aby wprowadzić kod polecający - 13320103d7

1. Rejestrujemy się przez link – https://celsiusnetwork.app.link/13320103d7

Kliknij „Masz kod polecający?” pod przyciskiem Utwórz konto, aby wprowadzić kod polecający. Po wprowadzeniu mojego kodu polecającego zobaczysz ekran potwierdzenia i będziesz mógł kontynuować tworzenie konta

KOD POLECAJĄCY -> 13320103d7

2. Po utworzeniu konta Klikamy "Verify Profile" wypleniamy nasze dane.

3. Wymagana jest weryfikacja tożsamości KYC mamy opcję dowód osobisty/paszport/prawo jazdy.

Po udanej weryfikacji zwykle 15 minut trwa akceptacja klikamy w menu głównym "Deposit Coins"


-► W przypadku bonusu 40$ - zdeponuj krypto (monety BTC, ETH lub stabilne) o wartości co najmniej 400 $ i trzymaj je tam przez 30 dni.

-► Aby otrzymać bonus 80 USD - naciśnij Wprowadź kod promocyjny w aplikacji i dodaj kod - BTC40, a następnie zdeponuj kryptowalutę o wartości co najmniej 800 USD i trzymaj ją tam przez 30 dni.

Zarobisz również odsetki od swojego depozytu! W tej chwili kurs BTC wynosi aż 6,10% RRSO. Stablecoins to 16,54% !!!

Jak wykonać depozyt w USDT z giełdy BInance? - https://support.celsius.network/hc/en-us/articles/360001927458-How-can-I-deposit-coins-to-Celsius-Network-

Kryptowalutę USDT możecie także kupić na przykład na Bitpandzie jest to kryptowaluta imitująca kurs Dolara dlatego nie stracimy na tym.

4. Otóż ​​to! Bonus w postaci DAI o wartości 40 $ / 80 $ zostanie akredytowany na Twoim koncie po przetrzymaniu depozytu przez 30 dni

Po naliczaniu bonusu możemy całość wypłacić na dowolną giełdę/portfel.

Nagroda za polecenie zostanie zablokowana na 30 dni, po czym zostanie odblokowana. Jeśli środki zostaną wycofane z konta w ciągu 30-dniowego okresu blokady, nagroda zostanie anulowana i nie będzie możliwości jej ponownego odebrania.

Masz pytania pisz do nas na messenger lub instagram!

ZAREJESTRUJ SIĘ W CELSIUS

Tagi :

Celsius jak odebrac bonus w celsius, celsius bitcoin promocja, bitcoin celsius, usdt celsius celsius polska

Regulamin konta
TABELA OPŁAT
No items found.