Odbierz tokeny DFI od Cake DeFI wartości 30$ w zamian za minimalny depozyt 50$ w dowolnej kryptowalucie!
30$
Promocja Aktualna

Czym jest Cake DeFi?

Jest to firma założona w 2019 oraz posiada wszelkie prawne pozwolenia do prowadzenia swojego biznesu, cake defi oferuje swoim klientom staking kryptowalut, token DFI obecnie posiada 210 pozycje w rankingu na coinmarketcap oraz jest na takich giełdach jak latoken, bittrex.

Obecnie firma oferuje promocje w której otrzymamy tokeny DFI o wartości 30$ w zamian za depozyt minimalnie 50$ w dowolnej kryptowalucie z dostępnych na cake Defi.

Obecnie cena jednego tokena DFI to ponad 2$ i ciągle rośnie.

Jak działa staking kryptowalut i Cake DeFi (3 min ENG)?

Załóż konto w Cake DeFi

Jak odebrać 30$ w DFI? (Dokładna instrukcja)

1. Aby odebrać bonus 30$ w Cake DeFi rejestrujemy się z linku polecającego klik
http://bit.ly/cakedefidh

Podajemy nasze dane i adres email oraz upewniamy się ze kod polecający to 992429

Potwierdzamy nasz email i logujemy się na nasze konto.

2. Po zalogowaniu klikamy "Verify Now" i na początku przechodzimy weryfikację "Lite tier" Wpisujemy nasze dane miejsce zamieszkania i numer telefonu.
Potwierdzamy kod SMS i przechodzimy do pełnej weryfikacji która pozwoli już nam na odebranie bonusu/
Klikamy Verify w "Full tier" tutaj podajemy już pełne dane, rok urodzenia, narodowość, *nasz adres zamieszkania*. przechodzimy dalej czyli do weryfikacji dokumentem.

Są dwie opcje "paszport" lub "national id", czyli dowód osobisty. W moim przypadku robiłem dowodem osobistym czyli wklejamy zdjęcie dokumentu z przodu, tyłu oraz expiry date czyli datę ważności. Ostatnią rzeczą jest potwierdzenie adresu zamieszkania może to być wyciąg z revolut, monese, konta bankowego polskiego lub tak jak u mnie pdf rachunku za internet.

3. Weryfikacja u mnie trwała niecałe 24h po tym jak otrzymamy email potwierdzający zweryfikowanie naszego konta logujemy się klikamy w nasz awatar prawy górny róg wybieramy w zakładce "balances" wybieramy walutę w której chcemy dokonać depozytu i wysyłamy.

4. Ostatnim warunkiem odebrania bonusu 30$ jest depozyt jakiejkolwiek waluty o wartości minimum 50$ dlatego lepiej wysłać trochę więcej.
Ja polecam depozyt w walucie DASH lub UDST ze względu na niskie koszty transferu, depozyt można wykonać z np. Bitpanda, Coinbase, Binance lub dowolnego portfela/giełdy.

Po udanym depozycie powinny ukazać nam się tokeny DFI o wartości 30$ możemy wypłacić je z konta po upływie 180 dni, lecz po tym czasie te tokeny będą wartę o wiele więcej znając rynek kryptowalut. dodatkowo w trakcie tych 180 dni zarobimy na stakowaniu tego bonusu 37%.

Tyle udało mi się zebrać tokenów od dodania promocji na bloga!

czy warto poświecić 5 minut zrobić konto i odebrać bonus - według mnie tak na ten moment 300$ gdzie cena tokena ciągle rośnie!

Załóż konto w Cake DeFi

Tagi :

Defi Cake DeFi bonus jak odebrać bonus cake defi cake defi cena cake defi polska bonus 30 dolarów cake defi bonus 30$ odbierz bonus cake defi bonus kryptowalut zarabianie cake defi stakowanie kryptowalut

Regulamin konta
TABELA OPŁAT
No items found.