Mam dla was kolejną super promocję typu wpłata depozytu i wypłata! Dziś opisze wam jak odebrać bonus od giełdy kryptowalut Bitstamp, która oferuje nam 20$ za rejestrację i obrót kryptowalut o wartości 100$. Możecie także polecać swoich znajomych aby odebrać kolejne bonusy 20$!
Promocja Aktualna

Czym jest Bitstamp?

Bitstamp to „oryginalna globalna giełda kryptowalut”. To renomowana kryptowaluta z siedzibą w Luksemburgu, z ponad dziesięcioletnią historią (jest to jedna z giełd kryptograficznych OG, utworzona w 2011 r.) I zasięgiem ogólnoświatowym! Zapewniają czystą platformę handlową, wiele narzędzi, przyzwoitą strukturę opłat i niesamowity program polecający!

Niedawno zmienili swój program polecający, w którym wpłacają 20 USD na Twoje konto, gdy handlujesz kryptowalutami o wartości 100 USD lub więcej.

Odbierz 20$ w Bitstamp!

Jak odebrać bonus na Bitstamp?

1: Zarejestruj się, korzystając z mojego linku polecającego, Zweryfikuj Twoją tożsamość KYC.

https://www.bitstamp.net/ref/niypynTALcmR6pmC/

Kliknij w aplikacji "activate your account" aby przejść do weryfikacji. Potrzebny będzie Ci dokument tożsamości paszport, prawo jazdy lub dowód osobisty.

(z racji że w aplikacji nie można wykonywać screenshotów musiałem zrobić zdjęcie ekranu, wybaczcie za jakość)

2: Wpłać 100-105$ (lepiej więcej niż 100$) na swoje konto Bitstamp. Możesz wpłacać kartą w EUR / GBP / innych obsługiwanych walutach. Możesz również zdeponować dowolną kryptowalute (zdeponowałem XLM o wartości około 100 EUR - 120$ ) co według mnie jest lepszą opcją.

Opcja z wpłatą krypto -> Klikamy "deposit" wybieramy interesującą nas kryptowalutę i kopiujemy nasz adres do depozytu.

3: Użyj 100 $, które właśnie zdeponowałeś, aby kupić dowolne krypto, które lubisz (sugeruję zakup XLM ze względu na niskie prowizje) lub sprzedaj krypto o wartości 100 USD, które właśnie zdeponowałeś.

UWAGA: Aby otrzymać bonus, możesz kupić albo sprzedać, więc to zależy od Ciebie. Jeżeli wpłacisz kartą to musisz logicznie kupić krypto, natomiast gdy wpłacisz krypto musisz je sprzedać.

4: Bonus powinien zostać przelany na Twoje konto w ciągu 24 godzin, u mnie był szybciej.

(krok opcjonalny) Mają opłatę w wysokości 3€ za wypłaty w EUR, więc sugeruję konwersję wszystkiego na XLM i wysłanie do Coinbase. Binance, Bitpanda lub innego kantoru i wypłacić tam swoje pieniądze..

Użyj mojego linku polecającego, aby zarejestrować się na Bitstamp. 20$ zostanie dodane do twojego salda Bitstamp po zdeponowaniu i obrocie za 100$.

Po rejestracji masz 30 dni na dokonanie wymiany za 100 USD lub więcej, aby odblokować nagrody. Jeśli czekają dłużej niż 30 dni, żadne nagrody nie zostaną przyznane.

POTWIERDZENIE WYPŁATY

FAQ PYTANIA

JAK DŁUGO OBECNY PROGRAM JEST WAŻNY?

Obecny program poleceń będzie obowiązywał co najmniej do 31 marca 2022 r. I może zostać przedłużony poza tę datę. Oznacza to, że osoby, które zaprosiłeś, mają czas na odpowiedź do tego dnia. Jeśli do tego czasu nie odpowiedzą na zaproszenie, nie zostaną wręczone żadne nagrody.

CZY ISTNIEJE MAKSYMALNY LIMIT NAGRODY?

W każdym roku kalendarzowym możesz zarobić łącznie 500 $ w nagrodach. Po osiągnięciu tego limitu nie będziesz już otrzymywać nagród za udane polecenia.

JAK MOGĘ KOGOŚ ZAPROŚĆ?

Zaloguj się na Bitstamp i przejdź do strony Poleceń.

Tam znajdziesz swój link polecający. Ktokolwiek użyje Twojego linku, aby zarejestrować się w Bitstamp, stanie się jednym z Twoich poleconych i może przynieść Ci nagrodę.

Odbierz 20$ w Bitstamp!

Tagi :

Bitstamp bonus 20 dolarów, bitstamp bonus instrukcja, jak odebrać bonus bitstamp, bitstamp jak odebrac bonus, bitstamp instrukcja bonus, bitstamp polecanie, bitstamp jak zarobic, bitstamp jak wyplacic bonus, bitstamp jak wplacic na konto

Regulamin konta
TABELA OPŁAT
No items found.