Już w kwietniu na Bitpandzie: inwestowanie w akcje ułamkowe 24/7! Na Bitpandzie możesz w prosty sposób inwestować w akcje już od 1 euro – bez prowizji i z niskim spreadem. Świętuj z nami i nie przegap swojej szansy na otrzymanie darmowych i losowo wybranych akcji o wartości od 5 do 200 euro. Zapraszając na Bitpandę znajomych zwiększasz swoje szanse na wygranie samochodu Tesla Model 3 Performance. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak odebrać darmowe akcję oraz wygrać.
Promocja Aktualna

Zdobądź darmowe akcje na Bitpandzie! W ramach podziękowania dla naszych użytkowników swoje pierwsze losowo wybrane akcje ułamkowe o wartości od 5 do 200 euro otrzymasz na Bitpandzie za darmo. Jak otrzymać darmowe akcje?

Na Bitpandzie możesz inwestować w ułamkowe akcje 24/7

Oto misja Bitpandy: wprowadzanie tradycyjnych produktów finansowych w XXI wiek i umożliwienie inwestowania wszystkim, bez względu na ich pochodzenie, poprzez usuwanie barier w finansach osobistych.

Ta misja sprawia, że chcemy by nasi użytkownicy doświadczyli tych samych wspaniałych przeżyć, co podczas zakupu Bitcoina lub innych aktywów cyfrowych. W tym celu udostępniamy inwestowanie w akcje ułamkowe na Bitpandzie – 24/7 i bez prowizji!

Zarejestruj się w Bitpanda!

Jak to działa?

1. Załóż konto na Bitpandzie i dokonaj weryfikacji. Tutaj możesz zobaczyć moją dokładną instrukcje weryfikacji na bitpanda - tutuj.

Link do rejestracji - http://bit.ly/bitpandadealhub

Korzystając z naszego linku pomagasz blogowi się rozwijać dziękuje. Jeżeli masz już konto na bitpanda przejdź do następnego kroku.

2. Upewnij się że chociaż raz wpłaciłeś na swoje konto Bitpanda przynajmniej 25 euro.

3. Zaloguj się na swoje konto, gdy Bitpanda Stocks Beta staną się dostępne oraz zaakceptuj warunki i zasady, aby otrzymać losowo wybrane akcję, gdy Bitpanda uruchomi "Bitpanda stocks" już w kwietniu.

4. Dodatkowo pamiętaj żeby odebrać bonus powitalny 10€ kupując kryptowalutę szczegóły tutuj.

Wygraj Teslę na Bitpandzie

A to nie wszystko. Po zaakceptowaniu nowych warunków użytkowania staniesz przed szansą na wygranie samochodu Tesla Model 3 Performance. Dzielenie się jest ważne, więc nie zapomnij poinformować znajomych, że mogą teraz inwestować w akcje na Bitpandzie. Zaproś ich do zarejestrowania się.

Musisz tylko zaprosić znajomych do rejestracji na Bitpandzie.

Następnie twoi znajomi muszą zweryfikować konto i dokonać wpłaty. Im więcej spełniających powyższe wymagania znajomych zaprosisz, tym większe masz szanse na wygranie Tesli!

F.A.Q

1. Kiedy otrzymam swoje darmowe akcję?

Gdy tylko udostępnimy Bitpanda Stocks, proces wypłaty rozpocznie się na kontach wszystkich kwalifikujących się użytkowników automatycznie. Wszystko, co musisz zrobić, to zweryfikować swoje konto i zdeponować co najmniej 25 EUR/CHF/GBP. Dotyczy to zarówno istniejących, jak i nowych kont. Gdy tylko udostępnimy usługę Bitpanda Stocks, a ty zaakceptujesz nowe warunki użytkowania, Bitpanda rozpocznie proces rozdawania darmowych akcji swoim użytkownikom. W trakcie tego procesu akcje zostaną zapisane na kontach użytkowników automatycznie.

2. Kiedy Bitpanda stocks staną się dostępne?

Bitpanda Stocks staną się dostępne w kwietniu 2021 r. - śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, aby być gotowym na ten historyczny moment.

3. Jakie kraje są dostępne do udziału w promocji?

Po spełnieniu wymagań wstępnych (wymienionych powyżej) możesz otrzymać gratis pod warunkiem, że mieszkasz w jednym z następujących krajów: Austria, Belgia, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Wielka Brytania, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwajcaria, Szwecja (niestety mieszkańcy Turcji nie są uprawnieni do otrzymania gratisu).

4. Jak mogę zwiększyć swoje szanse na wygranie Tesli?


Po spełnieniu wszystkich wymagań otrzymasz na maila indywidualny link do programu Tell-a-Friend. Możesz przesłać go znajomym, aby zwiększyć swoje szanse na wygranie Tesli. Twoje szanse na wygranie Tesli są mnożone przez liczbę poleconych znajomych, którzy spełnią wszystkie wymagania w czasie trwania loterii. Należy pamiętać, że mieszkańcy Niemiec, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii nie mogą wziąć udziału w programie poleceń, ale mogą otrzymać gratis. Niestety, użytkownicy zamieszkali w Turcji nie mogą brać udziału w loterii ani w programie poleceń. Prosimy pamiętać, że wykluczenie mieszkańców Turcji z możliwości udziału w loterii wynika wyłącznie z obowiązujących w tym kraju przepisów.

5. Co się stanie jeśli wygram Teslę?

Bitpanda skontaktuje się ze zwycięzcą po zakończeniu loterii, aby zorganizować dostawę Tesli.

Zarejestruj się w Bitpanda!

Tagi :

Bitpanda stocks, jak odebrać akcję bitpanda, bitpanda 200 euro bonusu, bitpanda akcję, bitpanda darmowe akcję bonus, bitpanda 2021

Regulamin konta
TABELA OPŁAT
No items found.