Austriacka Giełda Bitpanda działa od 2014 roku i oferuje powitalny bonus w postaci 10 euro dla nowych użytkowników oraz 5 euro za quiz. 26 lipca 2019 poinformowano, że z giełdy korzysta już ponad 1 milion osób. Żeby otrzymać bonus 10 euro od Bitpanda wystarczy rejestracja, weryfikacja oraz wykonanie transakcji o minimalnej wartości 25 euro.
15€+10€
Promocja Aktualna

Bitpanda to świetna aplikacja do kupowania, sprzedawania i trzymania naszym kryptowalut. Pewnie część użytkowników jeszcze tego nie wie, ale giełda BitPanda oferuje bardzo ciekawą promocję. Dla niezorientowanych, BitPanda to w miare nowa giełda z niskimi prowizjami, dużą ilością oferowanych kryptowalut i możliwością kupna monet za pomocą karty kredytowej i debetowej, Neteller, Skril, przelew bankowy oraz wiele więcej.

Jak zdobyć 10€?

1. Wchodzimy w LINK i podajemy swoje konto podając imię/nazwisko i adres e-mail. Weryfikujemy nasz adres e-mail klikając w link w mailu, wracamy do Bitpanda i zaczynamy proces weryfikacji.

Odbierz 15€ w Bitpanda

2. Wybieramy light verification - czyli prostą weryfikacje dokumentem. Teraz przekieruje Cie do weryfikacji dowodem, tylko zdjęcie trwa to do 3 minut.

Jeżeli masz problemy z aparatem, spróbuj inna przeglądarkę lub telefon.

Aby odebrać bonus musimy zrobić depozyt mimimum €25 i kupić kryptowaluty o minimalnej wartości 25€.

3. Jak zrobić depozyt aby odebrać 10€?

Klikamy zakładkę "Wallets"
Szukamy EURO - klikamy Deposit - przelew SEPA -
UWAGA - Przelewy nie przechodzą z Revoluta - polecam BNC10 lub N26 lub z Banku Polskiego wystarczy zrobić przelew zagraniczny SEPA.

Jak Kupić Bitcoina BTC?

Kiedy depozyt dojdzie na konto Bitpanda, wchodzimy w portfolio - Szukamy walutę BITCOIN (pomarańczowa ikonka z "B") i klikamy BUY - wybieramy EUR i wartość MAX. Potwierdzamy BUY NOW
Teraz możesz sprzedać Bitcoina na euro i wypłacić całość.

Bonus 10€ powinien już być na naszym koncie teraz możemy sprzedać kryptowalutę na euro.

Depozyt kartą VISA lub MasterCard

Alternatywą do przelewu jest depozyt kartą wtedy nie musimy czekać na przelew i możemy odebrać bonus w 10 minut!

Tak samo jak wyżej przy przelewie wybieramy czy chcemy wpłacić visa czy mastercard podajemy ile chcemy wpłacić w euro polecam wpisać 26 euro. ze względu na małą prowizję Bitpandy.

Quiz - Jak odebrać dodatkowe 5€?

Wchodzimy na link do quizy https://www.bitpanda.com/academy/en/tests/beginner-test/\

wykonujemy go i czekamy na bonus!

Jeżeli macie problem z pytaniami zapraszam do napisania do mnie na facebooku lub instagramie!

Co możemy zrobić z bonusem?

Po pierwsze możemy go wypłacić przelewem SEPA wymieniając nasz bonus na euro i także w wallets wypłacając go na konto. Lecz pokaże wam korzyści jakie Bitpanda niesie za sobą

1. Możemy otrzymywać „dywidendy” od walauty Bitpandy BEST w wysokości do 1% wartości twoich BEST w portfelu na kantorze 🙂

Obraz może zawierać: tekst

2. Możemy utworzyć "saving plan" co to znaczy?

Bitpanda saving plan pozwala nam w bardzo prosty sposób ustawić automatyczne kupowanie wybranej przez nas kryptowaluty, np Bitcoina. przez co nie musimy ciągle manualnie wpłacać i kupować sami. sami wybieramy datę i ilość!

Jak to ustawić?

Klikamy "Trade" i "Savings"

Wybieramy walutę w jakiej chcemy by wpłacało nam pieniądze i sposób.

  1. Klikamy "Trade" i "Savings"
  2. Wybieramy walutę w jakiej chcemy by wpłacało nam pieniądze i sposób.
  3. Wybieramy ilość i rodzaj kryptowaluty którą chcemy kupić oraz wybieramy jak często ma się zakup powtarzać.
Odbierz 15€ w Bitpanda

Tagi :

bitpanda bitpanda bonus bitpanda instrukcja bitpanda opinie bitpanda pl bitpanda quiz jak zarobić na kryzysie jak zarobić podczas kryzysu jak zarobić przez internet praca w domu 15 euro jak kupić bitcoin jak kupic btc bitpanda jak kupic bitciona na bitrpanda

Regulamin konta
TABELA OPŁAT
No items found.