Firma bliżniak Bitwala która oferuję bonus na start 10€, analogicznie do promocji Bitwala w Bison wystarczy Rejestracja i wideo weryfikacja, bonus dostajemy na konto i możemy zrobić z nim co chcemy!
Aplikacje
15€+20€

Co to jest Bison?

Bison App to niemiecka aplikacja do handlu kryptowalutami, stworzona przez tradycyjną giełdę papierów wartościowych w Niemczech. Börse Stuttgart została założona prawie 160 lat temu, a obecnie jest drugą co do wielkości giełdą akcji w Niemczech i dziesiątą w Europie.

W ramach promocji na start możemy zgarnąć od Bisona 10€

Masz już Bison? sprawdź alternatywą promocje od Bitwala :

Bitwala - 15€ od Dealhub za Rejstrację i 15€ za polecenie!

Odbierz 10€ w Bison!

1. Pobieramy aplikacje z linku polecającego. Link otwieramy na smartfonie. Przeniesie on nas do sklepu Gogle Play, lub AppStore .

Link - http://bit.ly/bisondh

2. Rejestrujemy się, a po dokonaniu rejestracji Klikamy “Switch to Real Money” potem przechodzimy weryfikację video.
Weryfikacja video odbywa się w języku angielskim. Jest identyczna, jak weryfikacja video przy Bitwali. Na polaczenie czeka sie kilka minut.

3 .Tak jak w Bitwala będziemy potrzebowali wydruku z naszym adresem. Może to być wyciąg z Monese.

Revolut obecnie nie podaje adresu w wyciągu - dlatego trzeba szukać alternatywy np. swojego konta polskiego lub innego dokumentu z widocznym naszym adresem np rachunek za internet

Jak pobrać wyciąg w monese? ustawienia - wyciąg

Ja wybrałem bank account statement bank account statement.

Podaj swój prawdziwy adres i przejdź do weryfikacji.

Weryfikacja video odbywa się w języku angielskim. Jest identyczna, jak weryfikacja video przy Bitwali. Potrzebny jest dokument tożsamości oraz wydrukowany dokument potwierdzający nasz adres (prawdziwy adres zamieszkania).

Krótka instrukcja do wideo weryfikacji

1. Podajemy kod w aplikacji, zaznaczamy wszystko i czekamy na połączenie.

2. Konsultant przedstawi się i spyta jak się nazywasz- PODAJ PEŁNE IMIĘ I NAZWISKO

3.Konsultant prosi o potwierdzenie, kiedy skończy mówić-POWIEDZ-I CONFIRM-(AJ KONFIRM)

4. poprosi Cię abyś spojrzał w kamerę przez chwile, aby mógł zrobić Ci zdjęcie.

5. Następnie poprosi Cie o zbliżenie na duże zdjęcie z przodu dowodu tam gdzie jest hologram w literkami RP równieżpokaż w świetle ten hologram i przystopuj jak konsultant powie, żeby przytrzymać

9. Poprosi o pokazanie DRUGIEGO dokumentu-w moim przypadku WYDRUKOWANEJ 1 strony z wyciągu na którym widać twój adres i datę dokumentu.

4 . Możemy dokonać depozytu mimumum od 1 euro, wtedy muśmy dokonać obrotu 50+ razy aby naliczyło nam bonus 10 euro.

lub 10 euro wtedy to jest 5 razy obrót, przy 50 i więcej raz wystarczy kupić lub sprzedać.

Wystarczy zrobić obrót tym depozytem. (Kupno/sprzedaż BTC X*depozyt razy)5. wchodzimy w drugą zakładkę wybieramy BITCOIN - kupujemy Bitcoina klikając BUY za całą sumę naszego salda potem znów wchodzimy i sprzedajmy całość dopóki w powiadomieniach w lewej zakładce nie pojawi się nam informacja o bonusie

około 11 razy darmowym 5 euro, które otrzymaliśmy. ( Obrót musi być na poziomie 50 euro, czyli 10-12 razy obracamy ) Po tym bonus automatycznie pojawi się na naszym koncie i mamy łącznie 14 euro. Dodatkowe 10 euro otrzymujemy za każdą poleconą osobę!

6. Ważne, żeby wszystko zrobić w takiej kolejności, jak powyżej opisałem. Wtedy wpadnie nam za darmo 10€, które od razu możemy wypłacić.

Możemy potem polecać znajomym klikając ostatnią zakładkę i "invite friends" dostajemy 10 euro za kazdą osobę!

Odbierz 10€ w Bison!

Tagi :

bison bison bonus bison instrukcja jak szybko zarobić jak szybko zarobić przez internet jak zarobić jak zarobić na kryzysie jak zarobić podczas kryzysu jak zarobić przez internet praca w domu

Regulamin konta
TABELA OPŁAT
No items found.